כיצד לתקן שגיאת וורדפרס 502 רע בשער

אם אתה משתמש בוורדפרס, יתכן שהתסכל מהשגיאה 502 Bad Gateway. ואתה לא היחיד שמעצבן אותו. שמות גדולים, כמו גוגל, נמנים גם על אלה שנפגעו.


למרות שהנושא נראה מבלבל, יש כמה דרכים קלות לתקן את זה. למעשה, לוקח רק כמה דקות כדי שהכל יהיה בסדר. במאמר זה תמצאו 10 דרכים לפתור את שגיאת ה- 502 Bad Gateway ב- WordPress. אבל לפני שנדון בהם, בואו’תסתכל בפרטי הבעיה.

מהי שגיאת וורדפרס 502 רע בשער?

כשאתה נכנס לאתר אינטרנט, הדפדפן שלך שולח בקשה אחת או יותר לשרת האינטרנט. אם אין בעיה באתר, הבקשות מתקבלות ומעובדות בהצלחה. כעת, הדפדפן יסופק עם כל המידע המבוקש, כולל כותרת HTTP וקוד מצב HTTP. האתר נטען בצורה מושלמת. עם זאת, אם משהו משתבש והבקשות לא עובדות בהצלחה, שרת האינטרנט מחזיר תגובה לא חוקית. זה ידוע כ- 502 Error Gateway Error.

מהן הגורמים לשגיאת 502 Bad Gateway?

יש הרבה סיבות מאחורי נושא השער הרע. כמה מהנפוצים ביותר הם:

 • באגים במסד הנתונים של האתר
 • שרת לא זמין או פסק זמן
 • בעיות עם שרת ה- Proxy ההפוך
 • סוגיות בקודי PHP, אשר נגרמות בדרך כלל על ידי תוכנת צד ג ‘, כולל תוספים ועיצובים
 • עומס יתר על השרת בגלל המספר העצום של מבקרי האתר או התקפת DDoS
 • חומת אש שחוסמת את הבקשות

כיצד לתקן שגיאה ב- Bad Gateway 502 באתר וורדפרס שלך טען את דף האינטרנט

זה אולי נשמע פשוט. אולם טען מחדש של דף האינטרנט הוא הפתרונות היעילים ביותר לתיקון סוגיית 502. למעשה, זה הדבר הראשון שעליך לעשות כשאתה נתקל בזה. אם אתה משתמש ב- Google Chrome, לחץ על Ctrl + ר כדי לטעון מחדש את הדף. ברוב המקרים זה פותר את הבעיה של עומס יתר על השרת. כתוצאה מכך העמוד מוצג באופן מיידי ללא כל בעיה.

הסר תוספים בעייתיים

אם אתה משתמש בתוספים בעייתיים, סביר להניח שתושפע מהשגיאה 502. אם קיימת תקלה בקוד ה- PHP, השרת שלך יושפע כתוצאה מסקריפטים ושאילתות מבלבלים. כתוצאה מכך, כל הבקשות שנשלחו מבוטלות.

במילים אחרות, זה יפעיל את סוגיית ה- 502 Bad Gateway. כדי לתקן את התוספים הבעייתיים, התקן במחשבך תוכנת FTP, כמו FileZilla. ואז היכנס לספריית השורשים של וורדפרס. ראש אל wp-content -> תוספים. שנה את שם ה- תוספים תיקיה אל plugins_old כדי להשבית את כל התוספים שלך בו זמנית. עכשיו טען מחדש את האתר שלך.

תגלה כי שגיאת 502 נעלמה. כעת, שנה את שם התיקיה חזרה ל תוספים ולהיכנס למנהל הוורדפרס שלך. לאחר מכן הפעל את כל התוספים שלך אחד אחד ורענן את האתר שלך. בדרך זו תוכלו לזהות את התוסף הבעייתי. עליך ליצור קשר עם המפתח כדי לתקן את הבעיה באופן מיידי.

זהה ותקן את נושא הבאגי

בדומה לתוספים, הבאגים שנושאים WordPress יכולים ליצור בעיה מאסיבית בבקשות השרת. כדי לפתור את הבעיה, בצע את הצעדים הבאים:

 1. היכנס לאתר שלך באמצעות FTP. לאחר מכן עבור אל wp-content -> ערכות נושא -> נושא ה- _Active_ שלך.

כיצד לתקן שגיאת וורדפרס 502 רע בשער

 1. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על נושא ההפעלה ולחץ על הורד. תשתמש בעותק שהורדת כגיבוי.

כיצד לתקן שגיאת וורדפרס 502 רע בשער

 1. לאחר ההורדה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הנושא הפעיל ולחץ על מחק כדי להסיר אותו מספריית השורשים של וורדפרס.

כיצד לתקן שגיאת וורדפרס 502 רע בשער

 1. טען מחדש את האתר שלך. אם יש מסך לבן, הנושא שלך מושפע מקודי באגי. עליך ליצור קשר עם המפתח שלך כדי לתקן אותם. בינתיים תוכלו להשתמש בעיצוב ברירת המחדל.

להחזיר את השרת לרשת

אחת הסיבות העיקריות שמאחורי נושא 502 Bad Gateway היא השרת הלא מגיב. אם אתה משתמש טיפוסי, זה’זה בלתי אפשרי עבורך לפתור את בעיית השרת. עם זאת, אם יש לך רעיון בסיסי ויודע כיצד למצוא את מקור השגיאה, אתה יכול לדווח עליו למפתח שלך במהירות וביעילות. כדי לזהות את מקור הבעיה, אתה יכול לעבור למבחן הפינג.

Tracerouting היא דרך נהדרת נוספת לעשות זאת. לאחר גילוי המקור, פנה למפתח שלך בהקדם האפשרי כדי להחזיר את השרת לרשת.

נקה מטמון

אפילו אם נקטת במספר צעדים לתיקון הבעיה, ייתכן שאתה עדיין רואה את שגיאת ה- 502 Bad Gateway. זה יכול לקרות אם הדפדפן לא’לא לטעון את האתר מהשרת. במקום זאת, ייתכן שעדיין הוא מסתמך על המטמון. במקרה זה, עליכם לנקות את מטמון הדפדפן. לך ל הגדרות > מתקדם. למצוא נקה נתוני גלישה תכונה. לך ל בסיסי כרטיסייה ומציאת תמונות וקבצים שמורים אפשרות. בחר בו ולחץ על נקה נתונים. זה ינקה את כל המטמון, יחד עם נתוני הגלישה שלך. כעת, טען מחדש את האתר. תראה כי שגיאת ה- Bad Gateway נעלמה.

השבת את CDN

סוגיית Bad Gateway נובעת לעתים קרובות מהבאג ברשת אספקת התוכן (CDN). לכן, כדאי לנסות להשבית אותו. אם אתה משתמש בפלאגין, כמו CDN Enabler, זה’זה ממש קל לביטול. אם אתה נתקל בבעיות בגישה ללוח המחוונים של וורדפרס, היכנס למנהל האתר שלך באמצעות FTP. כעת, שנה את שם התיקיה CDD-Enabler ל cdn-enabler_old. כעת, נסה לטעון את האתר שלך. אם תצליח להשיג את הגישה, CDN גרם לבעיה. CDN משתמש בטכנולוגיית פרוקסי הפוכה, המכניסה מתווך בין שרת האתר לדפדפן. מכיוון שהשבתת את חיבור ה- CDN באופן זמני על ידי שינוי שם התיקיה, אין שום סיכוי שאף מתווך יפריע לשרת המקור להיענות לבקשה. כתוצאה מכך שגיאת 502 נעלמה.

תקן את נושא ה- DNS

נושא ה- DNS, כמו התחום שאינו עוסק ב- IP הנכון, הוא סיבה נוספת מאחורי שגיאת וורדפרס 502. אם רק העברת את האתר שלך, עליך לחכות לפחות 24 שעות (תלוי בערך TTL) כדי שדברים יגיעו אוטומטית. עם זאת, אם אתה עדיין רואה את שגיאת 502, אתה יכול לשטוף את מטמון ה- DNS המקומי שלך באמצעות הפקודה הבאה בשורת הפקודה:

ipconfig / flushdns

אם התהליך ייעשה בהצלחה, תראה “שטיפה בהצלחה את מטמון ה- Resolver DNS.” אם זה לא’לא יעבוד, אתה יכול לנסות לשנות את שרת ה- DNS שלך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בשרת DNS ציבורי, כמו גוגל’s.

תקן את נושא האירוח שלך

אחת הסיבות העיקריות מאחורי שגיאת 502 היא הבעיה עם אירוח אתרים שלך. השרת עשוי להיות מושבת בגלל התחזוקה או כמה באגים. כמו כן, יכולות להיות בעיות קישוריות. לרוע המזל, מבחינת משתמש אינך יכול לתקן את הבעיה בעצמך. עליכם ליצור קשר מייד עם חברת האירוח. צרו קשר עם תמיכת הלקוחות ופתחו כרטיס תמיכה המחפש את תשומת ליבם המיידית.

בדוק יומנים

בדיקת יומני השגיאות לרוב עובדת כפתרון נהדר. כדי לאפשר רישום, עליך להוסיף את הקודים הבאים wp-config.php קובץ:

הגדירו (‘WP_DEBUG’, true); הגדירו (‘WP_DEBUG_LOG’, true); הגדירו (‘WP_DEBUG_DISPLAY’, שקר);

ברוב המקרים, תוכלו למצוא את היומנים בתיקייה / wp-content. אם אתה משתמש ב- Apache, תמצא את היומנים כאן:

/var/log/apache2/error.log

אם אתה משתמש ב- NGINX, פנה למיקום הבא לשם קבלת היומנים:

/var/log/nginx/error.log

ככל שיש לך גישה לקבצי היומן, תוכל למצוא ולהקטין בקלות את השגיאות. אם תוסף גורם לשגיאת Bad Gateway, תוכלו לזהות אותו בקלות על ידי מעבר ביומנים.

עדכן הכל בוורדפרס

עדכון הכל ב- WordPress פותר לרוב את שגיאת 502 לחלוטין. לכן עליכם לבדוק אם קיימים עדכונים שוטפים עבור WordPress Core, ערכות נושא ותוספים. זה יבטל את כל הקודים שיכולים ליצור בעיה אדירה בשרת שלך. זה גם יפתור כל מיני בעיות אבטחה.

סיכום

שגיאת 502 Bad Gateway ממש מרגיזה. אבל זה לא הקשה ביותר לתקן. על ידי ביצוע כל הדרכים שהוזכרו, אתה יכול להיפטר ממנו בקלות ולהפוך את האתר שלך לתפקוד מלא. האם מתוסכלת אי פעם משגיאת 502? איך תיקנת את זה? מה החוויה שלך? שתף אותנו במחשבותיך בערוצי המדיה החברתית שלנו.

בדוק את שלושת שירותי האירוח המובילים בוורדפרס:

FastComet

מחיר התחלתי:
2.95 דולר


מהימנות
9.7


תמחור
9.5


ידידותי למשתמש
9.7


תמיכה
9.7


תכונות
9.6

קרא ביקורות

בקר ב- FastComet

הוסטינגר

מחיר התחלתי:
0.99 דולר


מהימנות
9.3


תמחור
9.3


ידידותי למשתמש
9.4


תמיכה
9.4


תכונות
9.2

קרא ביקורות

בקרו בהוסטינגר

A2 אירוח

מחיר התחלתי:
3.92 דולר


מהימנות
9.3


תמחור
9.0


ידידותי למשתמש
9.3


תמיכה
9.3


תכונות
9.3

קרא ביקורות

בקר ב- A2 Hosting

מאמרים בנושא הוראות

 • כיצד לשחזר את אתר וורדפרס מגיבוי
  ביניים
 • כיצד לשנות את שם הדומיין של אתר וורדפרס שלך
  מומחה
 • כיצד ליצור שרת מקומי עבור וורדפרס באמצעות XAMPP
  ביניים
 • כיצד להסיר לחלוטין את אתר וורדפרס מהאינטרנט
  ביניים
 • כיצד להוסיף לחצן לחיצה להתקשרות לאתר וורדפרס שלך
  ביניים
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map